тел.: +38(073) 440-50-60

Про нас

Центр дитини SPROUT – це дитячий садочок з англомовним середовищем викладання для дітей віком від 2 до 6 років, а також альтернативна школа для дітей від 6 років.

Центр має дві філії – у Оболонському та у Дарницькому районах.

Центр дитини SPROUT розпочав свою роботу у 2008 році як англомовний садочок у Оболонському районі, у якому на сьогодні працюють групи з 2 до 5 років, а також початкова школа (1-2 класи)

У 2013 році розпочала роботу Дарницька філія центру, у якій на сьогодні функціонує школа з 1 по 7 клас, та дитячий садочок з 3 до 5 років.

Англомовний денний табір SPROUT – це щорічний літній табір, який дає можливість дітям від 6 до 12 років зануритись у англомовне середовище та мати спілкування з носіями мови у інтерактивній формі, а також відпочити і весело та ефективно провести час з однолітками

image
image

Умови перебування та навчання дітей

Приміщення центру

Центр дитини SPROUT Дарницького району розташована у приватному секторі у окремому трьоповерховому будинку з світлими класами, затишними їдальнями та просторою спортивною залою. До будинку прилегла огороджена територія, що дає можливість перебувати на свіжому повітрі максимальну можливу кількість часу.

Центр дитини SPROUT Оболонської філії знаходиться на першому поверсі жилого будинку з окремим входом для школи та для садочку. Приміщення розташоване у зручному місці та оснащене всім необхідним для комфортного перебування дитини.

Екологічні умови перебування

У Центрі дитини SPROUT створені максимально екологічні умови перебування дитини. Ми піклуємося про регулярне щоденне зволоження, провітрювання та кварцування приміщення, питний режим та здорове харчування

Навчальні Програми

Дитячий садочок SPROUT працює за міжнародною Британською програмою Stepping Stones та має на меті розвиток дитини у шести сферах: Language and Literacy, Math, Art, Knowledge and understanding of the world, Social development, Physical development.

Альтернативна школа SPROUT працює за програмою Міністерства освіти України, має курс поглибленого вивчення англійської мови із зануренням у англомовне середовище, а також має додаткові курси емоційного інтелекту, риторики, проектної роботи.

Додаткові студії

На базі Центру дитини SPROUT діють додаткові студії з карате, футболу, хореографії, шахів, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, індивідуальні заняття з вокалу, гри на гітарі, фортепіано.

Керівництво Центру дитини SPROUT:

Адреси філіалів:

Київ,
1 філіал: вул. Садова 164-а
( м. Славутич)
2 філіал: пр. Г. Сталінграда 24а,
(м. Мінська)

Телефон та E-mail

+38(063)147-71-91, +38(073)440-50-60
+38(044)222-80-01
sprout.org.ua@gmail.com

Години Роботи

Понеділок – П'ятниця
8.00 – 18.00

Триває набір в 1-6 клас на 2017-2018 навчальний рік, до травня 2018 року, оплата здійснюється за ціною минулого року !!! А в 7-й клас, оплата зі знижкою в 50%.

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Підписатись на новини

Ви завжди можете бути в курсі останніх подій підписавшись на нашу розсилку