тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

НАВЧИСЯ ПРОГРАМУВАТИ ВЖЕ В ШКОЛІ!

Крім шкільної програми учні засвоять основи роботи з ІТ технологіями за програмою IT EDUCATION


В результаті навчання за програмою IT EDUCATION діти здобудуть такі навички:

• Використання ІT в інформаційному житті;

• Хмарні технології та інтернет;

• Цифрова безпека;

• Інженерні винаходи;

• Робототехніка;

Програма IT EDUCATION в школі SPROUT IT EDUCATION


Тема Клас Програма
1 рівень Робототехніка (1-2 рівень) Засвоєння базових понять робототехніки, самостійний збір простих моделей роботів згідно інструкції, навчання дітей конструюванню і програмуванню неважких моделей роботів за інструкцією.
2 рівень Створення ігор в середовищі scratch Робота у візуальній середі, яка дозволить вашій дитині створювати власні комп`ютерні ігри та анімовані історії, самому вигадувати персонажів, наділяти їх властивостями, видозмінювати їх облік за власним бажанням.
3 рівень Робототехніка (1-2 рівень) Засвоєння базових понять робототехніки, самостійний збір простих моделей роботів згідно інструкції, навчання дітей конструюванню і програмуванню неважких моделей роботів за інструкцією.
4 рівень Введення у web програмування / створення web додатків Вивчення понять сайт, Web -сторінка, загальних принципів роботи Web, види та типи сайтів, поняття хостинг, домен, піддомен, каскадні таблиці стилей CSS, програмування на JavaScript. Вивчення основ взаємодії додатку з базою даних.
5 рівень ІТ в економіці та бізнесі Даний курс дасть можливість дітям орієнтуватись у сфері бізнесу, оволодіти навичками 21-го століття, вивчити сучасні технології та програми, які допоможуть вирішувати певні економічні проблеми та спростять ведення власного бізнесу.

В результаті навчанню за програмою IT EDUCATION діти: використовувати ІT в інформаційному житті, працювати в хмарних технологіях та інтернеті, цифровій безпеці, програмуванню комп’ютерних ігор та додатків, робототехніці.

Також, будуть розвинені когнітивні та особистісні якості: розвиток уваги, пам`яті, логічного мислення, критичного та креативного мислення, формування навичок планування діяльності та відчуття відповідальності, командній роботі.

Форми та методи реалізації програми:

Аудиторні заняття, практичні, лабораторні роботи, тренінги, екскурсії, вправи, бесіди, творчі проекти та завдання, дискусії, brainstorming, ігри.

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика