тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Послуги

Дитячий садок SPROUT

Дитячий садок

Ми створюємо відчуття повного комфорту і безпеки, надаємо можливість творчого розвитку, вже зараз допомагаємо бути на кілька кроків попереду своїх однолітків, які ще не володіють англійською мовою.

Детальніше ...
Початкова школа SPROUT

Початкова школа

Школа Sprout пропонує навчання за програмою Міністерства освіти України, де пропонується поглиблене вивчення англійської мови в результаті щоденного занурення в англомовне середовище.

Детальніше ...
Середня школа SPROUT

Середня школа

Середня школа SPROUT забезпечує цілорічну зайнятість дітей. Після закінчення навчального циклу кожен може продовжити спілкуватися з однокласниками в літньому таборі. Освітній процес − не перевантажений, а обсяг і формат наданої інформації адаптовані для повного засвоєння програми відповідно до вікової групи.

Детальніше ...
Літній табір SPROUT

Літній табір

Літній табір «Sprout» запрошує дітей у цікаві подорожі країнами, у які можна відправитися без квитка та багажу! Тематичні зміни дозволять юним дослідникам здійснювати віртуальні мандрівки через океани та континенти, поринути в іншомовне середовище та закріпити мовленнєві навички, отримані протягом року, на практиці.

Детальніше ...

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика