Записатись

Дитячий садок, де speak English!

Англомовний садок з європейськими стандартами та щасливими дітьми (для дітей від 2 до 6 років)
Філія на Оболоні: (073) 440-50-60
Філія на Славутичі: 0631477191

Чому sprout

Ми — дитячий садок, де англійська мова стане для вашої дитини другою рідною. Британські освітні стандарти, індивідуальний підхід, гармонія між розвитком, творчістю та веселим дозвіллям робить Sprout місцем, куди малюк хоче повертатися кожний день! Вже 11 років ми постійно розвиваємося, щоб ставати кращими для вас та ваших дітей.
Одразу 2 філії - на Оболоні та на Славутичі
У кожній з них на вас чекають досвідчені та кваліфіковані вихователі, обладнані кімнати та велика територія для веселих ігор.
Англомовне середовище
Спілкування з носіями мови, заняття у ігровій формі та спеціальна програма, що сприяє усуненню мовних бар'єрів та формуванню активного словникового запасу, роблять іноземну мову невід'ємною частиною життя малюка.
Британські стандарти освіти
Програма навчання побудована згідно з «Золотим стандартом» освіти, що передбачає всебічний розвиток дитини, у тому числі, її фізичне та естетичне виховання. Дитина повертається до садочку із задоволенням.

Підходи до навчання

 • Програма, за якою навчаються онуки Королеви Великобританії

  Навчання здійснюється згідно «Золотого стандарту» Британії в освіті та вихованні дітей дошкільного віку (EYFS-early years foundation).

 • Різносторонній розвиток

  Англійська мова, логіка, пізнання навколишнього світу, фізичний розвиток, творчість – усе це діти вивчають в ігровій формі. Програма складається з семи ключових напрямків: english and literacy; communications; mathematical development; knowledge and understanding of the world; creative development; physical development; social development.

 • Англомовне середовище

  Дитина повністю занурюється в англомовне середовище, спілкуючись з носіями мови. Уже через два тижні діти починають розуміти та сприймати англійську на слух, а через пів року – вільно розмовляти. Після нашого садочка можна сміливо вступати навчатися навіть в міжнародну школу.

 • Маленькі групи для великих можливостей

  Групи сформовані по 8-10 чоловік. Це дозволяє приділити максимум уваги кожному малюку.

 • Комфортне середовище

  Навчальний простір садка повністю адаптовано під зріст та потреби дітей. Європейський підхід до організації побуту формує у дитини почуття відповідальності й самостійності.

 • Викладачі – носії мови

  Заняття в садку проводяться за участю викладачів для яких англійська – рідна мова.

 • Виховання з розумом

  Штатний психолог відстежує тенденції розвитку особистості дитини і за необхідності - коригує програму взаємодії педагога з вихованцем.

 • Гуманна педагогіка

  Мотивувати, не можна домінувати! Педагоги прислухаються до бажань вихованців й заохочують їх творчі починання. Результат такого виховання – впевнені в собі особистості, які поважають себе та вміють швидко адаптуватися до нового середовища.

Особливості харчування Sprout

У нас смачно, корисно та поживно! Теплу, свіжоприготовану їжу доставляють до садка двічі на день. Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного малюка, тому, на прохання батьків, можемо додавати або виключати продукти з раціону окремих дітей. Протягом дня у дитини два основні прийоми їжі та два перекуси фруктами.

(Важливо знати: У харчуванні ми дотримуємося мотиваційного підходу: не змушуємо, не забороняємо і прислухаємося до бажань кожної маленької особистості. Щоб кожний прийом їжі був у радість!)
Дієтичні та приготовані на пару страви
Безлактозне харчування (готуємо усі каші на воді), яке включає сирники та сир з відсутністю молочного цукру у складі
Салати готуються лише з використанням оливкової олії
Свіжі овочі та фрукти

Залишити заявку

Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Де ми знаходимося

Філія на Славутичі
Адреса: вул. Центральна, 26 (р-н 164-1 Садової)
тел.: (063) 147-71-91
Філія на Оболоні
Адреса: вул. Героїв Сталінграда, 24а
тел.: (073) 440-50-60