+380631477191, +380931274386

UK EN RU

Про нас

альтернативна школа

Що таке «Sprout» і як він з’явився?
  «Sprout», як організація, з’явилася 10 років тому, і була однією з перших новаторських організацій на тлі зародження української альтернативної освіти. Зараз не для кого не секрет, що стандартна форма освіти в Україні виховує дітей на вимоги вчорашнього. Ми були одними зперших, хто зрозумів, що існуюча система обмежує розвиток та потенціал дитини більш, ніж навчає, а навички, які отримують діти в школі, є малоприкладними у дорослому житті. Ми зробили його заради власних дітей, щоб вони мали шанс на краще майбутнє. Вони і зараз є учнями «Sprout», а багато з тих дітей, хто був з нами довгий час і потім долучилися до державної освітньої системи, й досі згадують «Sprout» як теплу родину, яка виплекала і зростила своїх дітей, щоб вони могли піти далі в світ.
10 років ми зростаємо і вдосконалюємо свій досвід, іноді болюче переживаючи помилки.

  А як без того? Люди навчаються саме з помилок і саме вони є кроком, що наближує до успіху. То ж ми відкрито говоримо про це і вчимо цього наших дітей, що світ є полем для безлічі спроб, щодо того, що працює, а що має бути вдосконаленим. Ми віримо в те, що найважливіша освітня якість, яку можна зростити в дитині - це цікавість до всього навкруги, любов до того, що робиш. Бо з таких дітей виростають митці своєї справи, дослідники, вчені, винахідники і просто щасливі люди. Проте, ми намагаємося виховувати в них не тільки індивідуалізм, але й повагу до інших, розуміння важливості правил та самодисципліни, виховувати їх готовими до самоврядування, розвинути в них соціальну відповідальність, дух підприємництва. Діти ініціюють і втілюють громадські та соціальні проекти. Так, за цей рік вони запустили шкільне радіо; зробили сайт шкільних новин; встановили контейнери для сортування сміття в школі та запустили проект створення «еко-сумки» - все це ініціатива самих дітей.
  Ми розуміємо що майбутнє світу за інтеграцією, мультикультуральністю і глобалізацією.
Люди більше подорожують, частіше змінюють країну проживання. На дитячому майданчику вже не дивно зустріти дитину з іншої країни. Трудова еміграція стала вже звичним явищем, безліч корисної інформації від першоджерел подається міжнародною мовою спілкування. Тож для того, щоб дитина відчувала себе впевнено в цьому світі, ми впроваджуємо повне, або часткове занурення у мовне середовище, білінгвізм в освітньому процесі та імплементуємо міжнародні освітні програми в освітній процес.
Ми слідкуємо за освітніми трендами, і працюємо над тим, що професійний рівень наших вчителів завжди зростав. Отже, якщо ви відчуваєте поклик змінювати світ через навчання і виховання нового покоління, любите дітей і маєте хист Пана Клякси.

Альтернативна школа Sprout запрошує на навчання!
  Усі батьки рано чи пізно стикаються з тим, що методи в початковій школі, за якими вчать дітей, не відповідають сучасним вимогам світу. Жодна середня загальноосвітня школа не може запропонувати такої програми як Sprout.
Ще 10 років тому ми зробили ставку на альтернативні методи навчання. Нам вдалося вивести знання учнів початкової школи на якісно новий рівень. Довести, що випускники середньої школи можуть ефективно використовувати закладений природою потенціал і розвивати свої здібності. Наприклад, звичайна англійська для початкової школи у нас трансформувалася у білінгвізм. Це дозволяє створити умови, в яких учні початкової школи можуть оволодіти іноземною мовою так само невимушено, як рідною. І це тільки одна з переваг, яку ми можемо запропонувати.
  Ми відрізняємося! І якщо альтернативна початкова школа – це саме те, чого ви прагнете для ваших дітей, то ми запрошуємо їх до школи Sprout!

Previous Next

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Previous Next

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Филия
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика