Записатись

Двомовна
українсько-англійська
школа SPROUT

Альтернативні методи навчання
з індивідуальним підходом
до кожної дитини
Філія на Оболоні: (073) 440-50-60
1-4 клас

ЧОМУ SPROUT

Sprout це — місце, де ваша дитина досліджує світ, грається, надихається, надихає, шукає шляхи, думає, творить, смачно харчується та, звісно, навчається. Тут, у теплій та творчій атмосфері, кожна юна особистість отримує можливості для розвитку і нових досягнень.
Зручна локація
Sprout знаходиться у популярному районі міста — на Оболоні. Це зручна локація поряд з метро Мінська та Оболонь, торговим центром, кафе та банкоматами. Ми з радістю чекаємо на ваших дітей у нашому садку та школі.
Наш досвід
Школі Sprout 7 років! І весь цей час ми розвивалися, вдосконалювалися і змінювалися, щоб стати ще кращими для ваших дітей.
Навчання двома мовами
Викладання шкільних предметів одразу двома мовами, українською та англійською, сприяє усуненню мовних проблем і бар'єрів, розширенню кругозору та дає можливість володіти іноземною мовою на рівні з рідною.

ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ

 • Надихаючий простір

  В Sprout діти приходять з посмішкою. Адже вони знають, що на них кожного разу чекає цікавий день, наповнений новими враженнями та відкриттями.

 • Невеликі групи для великого майбутнього

  Кількість дітей у класі – до 10 учнів. Це дозволяє педагогам приділити увагу кожному учневі.

 • Ніяких домашніх завдань

  Більше не треба до ночі сидіти над уроками. Всі завдання виконуються в межах школи.

 • Хто тут головний?

  У центрі уваги – дитина та її особистість. У навчанні ми використовуємо принципи гуманної педагогіки і вважаємо, що школа повинна підлаштовуватися під дитину, а не навпаки. Тому створюємо максимально сприятливі умови для її здорового та комфортного розвитку.

 • Сучасні педагоги

  Ми не змушуємо, ми надихаємо! Команда Sprout – це досвідчені проактивні й креативні педагоги, які люблять дітей і знаються на своїй справі.

 • Проектна діяльність

  Життя – це проект. Діти вчаться вирішувати навчальні та життєві завдання через творчо-пізнавальну діяльність під керівництвом педагога.

Додаткові заняття

 • Театральна діяльність
  Творчі заняття, що допомагають дитині у ігровій формі втілити за допомогою образів та дій враження від довколишнього світу. Проходять двічі на тиждень.
 • Лего-конструювання
  Заняття для розвитку рухової координації, дрібної моторики та та пробудження цікавості до винахідництва і творчості. Проходить раз на тиждень.
 • Шахи
  Чудове заняття для розвитку логіки, пам'яті та уяви. Відвідуючи шахи дитина стає більш зосередженою,, уважною та цілеспрямованою. Проходить раз на тиждень.
 • Арт-мистецтво
  Цікаве заняття для усіх, хто любить малювати та відтворювати на папері свої враження і емоції. Проходить раз на тиждень.
 • Іноземні мови (китайська, японська)
  Окрім англійської мови, дитина може вивчати на вибір китайську чи японську.Заняття проходять раз на тиждень.

Особливості харчування Sprout

У нас смачно, корисно та поживно! Теплу, свіжоприготовану їжу доставляють до садка двічі на день. Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного малюка, тому, на прохання батьків, можемо додавати або виключати продукти з раціону окремих дітей. Протягом дня у дитини два основні прийоми їжі та два перекуси фруктами.

(Важливо знати: У харчуванні ми дотримуємося мотиваційного підходу: незмушуємо, незабороняємо і прислухаємося до бажань кожної маленької особистості. Щоб кожнийприйомїжі був у радість!)
Дієтичні та приготовані на пару страви
Безлактозне харчування (готуємо усі каші на воді), яке включає сирники та сир з відсутністю молочного цукру у складі
Салати готуються лише з використанням оливкової олії
Свіжі овочі та фрукти

Залишити заявку

Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання
Обов'язкове поле
Некоректний номер
Обов'язкове поле

Де ми знаходимось

Філія на Оболоні
Адреса: вул. Героїв Сталінграда, 24а
тел.: (073) 440-50-60