+380631477191, +380931274386

UK EN RU

Статті

дитячий садок осокорки

Розкриваємо таланти малюка: як допомогти дитині знайти себе

У кожного з нас два варіанти: якщо батькам не подобається, наприклад, що їх дитина почала малювати, вони можуть переконати її не займатися цим, або прислухатись та записати на секцію футболу або відвести в англомовний дитячий садок, відчуваючи здатність до лінгво-сфери. Поки малюк ще психологічно від вас залежить, ви можете так чи інакше впливати на нього. Це нелегко, на таке «перенастроювання» піде дуже багато сил, а результату може не бути зовсім.

початкова школа "Sprout"

5 типових проблем, з якими стикаються діти в початковій школі: знаємо й уникаємо

Ні для кого не секрет, наскільки складним і відповідальним періодом для дітей є час, коли більшу частину їх життя починає займати початкова школа. І якщо про помилки батьків ми вже говорили, то питання вирішення найбільш поширених проблем буде відкрито саме в цій статті. Редакція початкової школи в Києві SPROUT вирішила докладно розглянути відповіді, та аргументувати їх, щоб ви змогли уникнути наслідків.

дитячий садок Sprout

Адаптація у дитячому садку: міф чи реальність?

Розпочинати відвідування садка варто з однієї-двох годин. Поступово збільшуючи час перебування у новому колективі. Дитина має звикнути до однолітків, вихователя, відчути себе у безпеці, коли батька і мами немає поряд. Важко сказати точно, коли переходити від кількох годин до половини дня, як вперше лишити малюка на денний сон, скільки має пройти часу до того, як він буде готовий до цілого дня у садку.

Тактика мотивації: яких помилок найчастіше припускаються батьки

Як змусити учнів початкової школи робити те, що вони не хочуть? На жаль, часто шукаючи ефективні методи мотивації, дорослі приймають неправильні рішення, які у перспективі тільки погіршують ситуацію. Ми розкажемо, які методи в початковій школі можуть нашкодити вашому чаду.

Як розуміння темпераменту дитини сприяє її розвитку?

Чим раніше батьки зможуть зрозуміти потреби свого чада залежно від її темпераменту, тим ефективнішими будуть методи виховання та навчання, що сприятимуть її розвитку як особистості.

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Филия
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика