тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Статті

Альтернативна освіта: чи яка вона в дійсності?

Багато шкіл, садочків, навчальних центрів почали ототожнювати себе з цим висловлюванням. Але чи є вони такими насправді? Зараз спробуємо розібратися в цьому питанні.
Альтернативна освіта – це навчальний процес, який базується на невеликій кількості учнів у класі, близьких відносинах між учнями та вчителем і застосуванні нестандартних підходів для навчання. Школа "Sprout" може з упевненістю декламувати альтернативну освіту, як таку, що є нашою сутністю.
Наведемо приклад нестандартного рішення стандартної шкільної проблеми. Вона не нова, але з часом вона так і не вирішилася в загальноосвітніх закладах. І проблема ця – письмо. Тобто справа, навіть не в письмі, як такому, а у ставленні дітей до нього: учні не люблять писати. Діти не хочуть брати в руки ручки або олівці, тому що у них панічний страх. Страх чого? Того що знову в них не вийде написати "гарно", тобто так, щоб сподобалося вчителю. Ми також зіткнулися з цією проблемою.
Що ж робити в цій ситуації? Можна залишити все так як є – змушувати дітей писати "правильно", а можна перебудувати свої стандартні методи і підстроїти їх під дітей, що і зробив наш педагог. Міс Сандра як учитель української мови, помітивши відсутність бажання у дітей писати, не почала "тиснути" на дітей, а вирішила просто змінити "форму" писання. Якщо діти не люблять писати ручкою або олівцем, нехай пишуть пером! А чому ні? Тільки вчителька про це подумала, як відразу почала діяти: купила пера, принесла в школу, захоплююче розповіла дітям про них і сталося диво! Діти були в захваті! Вони знову і знову брали чарівне чорнило до рук і створювали. Так, саме створювали, тому що для них це вже не було нудним навчальним процесом – це був час магії! Чорнильною магії!
Міс Сандра запропонувала пера на урок письма і іншим класам – ефект такий же! Усі учні сиділи в класі так тихо, що було чути навіть скрегіт пера. Діти, які не могли раніше навіть 10 хвилин спокійно сидіти на уроці – зосереджено виводили літери в зошиті.
Зараз наші діти з нетерпінням чекають кожного уроку письма, тому що знають, що з ним приходить магія! Ось так просте нестандартне рішення однієї людини змінило ставлення десятків дітей! Не бійтеся діяти нестандартно!

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика