тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Статті

Як дитині стати повноцінною особистістю


 Майбутнє малюків залежить від того, що в них вкласти спочатку. Класична модель дитсадка в повній мірі не здатна забезпечити потреби цікавих індивідуумів. Так, там вчать необхідним творчим навичкам (малюванню, ліпленню), але основним завданням є нагляд за дітьми, яких в групі часто налічується більше 20-ти. Ми пропонуємо альтернативні методи навчання..


Наші пропозиції

Дитина, розвиток якої відбувається всебічно, стане яскравою, самодостатньою особистістю. Наші фахівці використовують Міжнародну програму навчання, яка призначена від 2 до 6 років.
Малюки поділені на вікові групи (3, 4 і 5 років).

  • Залучення з ранніх років до іноземного спілкування. У дитячому віці особливо чіпка пам'ять, саме тому дітлахи швидше дорослих, просто і природно адаптуються в школі англійської для малюків. Заняття проводяться з носіями мови
  • Основа спілкування – шанобливе ставлення до маленьких особистостей. . Психологічний розвиток успішно здійснюється через ведення сюжетно-рольових ігор, правильну мотивацію вчинків.
  • Розвиток у малюків нестандартного мислення. Вчимо дітей розуміти своє місце в житті і успішно просуватися до поставленої мети.
  • Моральне заохочення кожного досягнення. Будь-якій людині приємно, коли її хвалять. Для дітей це особливо важливо.
  • Психолог перевіряє, як відбувається розвиток кожної дитини, і надає свої рекомендації вихователям з цього питання. Невеликі групи дають можливість приділити увагу кожному малюку.
  • Приватний дитячий садок (Київ надає інтелектуальні, творчі та спортивні програми для підопічних. Фахівці дотримуються складеного плану занять, враховуючи фізичні можливості і особливості характеру діточок. Пропонується відвідування додаткових гуртків та секцій.

Ми відкрили 2 філії: дитячий садок (Осокорки) і дитячий центр (Оболонь). Займаємося з дітлахами з 8:30 до 17:00, є група продовженого дня до 19:00. За бажанням можна замовити розвезення дітей по домівках.
Подумайте, яким ви бачите майбутнє своїх дітей? Ми допомагаємо виростити психологічно стійких, впевнених у собі, успішних особистостей, які з дитячих років оточені любов'ю, турботою і увагою. Як багато важить для дитини комфортне середовище, в якому її люблять, вчать важливим життєвим речам і завжди підтримають у правильному починанні!

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика