тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Статті

Як стати Жванецьким

Батьки хочуть пишатися своїми отпрысками, радіють кожному досягненню доньки та сина. Проекти в початковій школі дозволяють побачити приховані таланти аби показати дорослим, до чого є здібності у їхніх дітей. Це важливо для вибору майбутньої професії, уміння спілкуватися з іншими людьми.
 Наприклад, Руслан – учень середньої школи, володіє вмінням розповідати анекдоти і смішні історії. Так, він поки ще не став конкурентом Жванецького, але проявляє талант з величезним задоволенням. Дитина без жодних проблем виступає перед аудиторією. Маючи добре розвинуте для його віку мовлення, він вільно імпровізує на різні теми українською мовою. Можливо, це майбутній лінгвіст, поліглот, диктор або викладач?

Ми вчимо по-іншому

 Методи в початковій школі спрямовані на те, щоб спочатку проявилася особиста індивідуальність учня. Тому діти відчувають себе вільно, ведуть природно. Ми заохочуємо таку поведінку і часом отримуємо дивовижні результати.
 Клас → школа → соціум… Саме в такій послідовності наші підопічні на практиці освоюють світ і оточення. Наші діти стають відкритими, доброзичливими, готовими прийти на допомогу. Хіба це – не найкращі людські якості?
 Середня школа цікава тим, що діти вже мають певне розуміння життя, невеликий досвід, вони стають усвідомленими особистостями. Вони вчаться міркувати, відстоювати свою точку зору, не здаватися перед труднощами.
 По кожному предмету проводиться аналіз уроку в початковій школі, робляться висновки з метою кращого розуміння викладеного матеріалу. Ми розуміємо важливість знань іноземних мов. Англомовне середовище спочатку розвиває лінгвістичні навички дітей, але робить це природньо і невимушено.
 Що стосується територіального проживання дітей, то абсолютно не має значення, який у вас район: школа відкрита для всіх охочих.

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика