тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Статті

Як відрізнити дитину-генія

  Виявити геніальність дитини можна за певними критеріями. Якщо ви підозрюєте, що у вашій родині росте маленький вундеркінд, придивіться уважніше до таких ознак.

Виняткова пам'ять

 Навіть якщо ваше чадо ще відвідує дитячий садок, то цю рису неважко виявити. Порівняно з однолітками дитина-геній запам’ятовує набагато більше інформації та може згадувати найдрібніші деталі. Ще виразніше за цим показником обдарованого малюка виявить дитяча початкова школа або середня школа.

Мовленнєві здібності

  Вундеркінди зазвичай рано починають говорити й мають широкий словниковий запас. Вони успішно засвоюють англійську мову в дитячому саду і вміло користуються знаннями. Тож англійська для малят дається геніям легко і без особливих зусиль.

Концентрація уваги

  Якщо ваша дитина, на відміну від інших учнів початкової школи, може довго зосереджуватися на певному предметі чи діях, то це також може бути ознакою геніальності. Зазвичай дітям важко утримувати увагу протягом тривалого проміжку часу.

Коло інтересів

  Тут обдарованість може проявлятися по-різному. Початкова школа стає певним індикатором для виявлення сфер зацікавленості дитини. Якщо ваше чадо співає, малює, танцює, його приваблює астрономія, математика, англійська для початкової школи, то майте на увазі: велике коло інтересів притаманно мати саме вундеркінду. Водночас дитина може залюбки вивчати лише одну сферу, але поглиблено, чому не завжди сприяють методи в початковій школі. Тож батькам варто приділити увагу цьому питанню.

Бурхлива уява

  Іноді фантазії, до яких вдаються учні початкової школи можуть свідчити про їхню обдарованість. Психологічний розвиток дитини-генія вирізняє її серед інших здатністю до логічного мислення та багатої уяви.

Прояви активності

  Майже всі діти непосидючі. Але від гіперактивної дитини вундеркінд відрізняється скерованістю своєї енергії в потрібне русло.
Якщо вищезгадані риси притаманні вашому сину чи доньці, можливо, ви виховуєте генія. Саме час замислитися, чи зможе середня загальноосвітня школа задовольнити його потреби, або ж варто замислитися про альтернативні методи навчання.

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика