тел.: +38(073) 440-50-60

UK EN RU

Статті

Помилки батьків при вихованні

Найпоширеніші помилки, яких припускаються батьки

  Ніхто не вчить нас бути батьками, ми всі вчимося на власних помилках. Але деяких краще не припускатися.

Реалізація через дітей власних амбіцій

 Звичайно, усі батьки намагаються надати своїй дитині якомога більше можливостей для реалізації. Але часто буває, що вони проектують на неї власні нездійснені бажання. У результаті – їхнє чадо взагалі не має вільного часу, адже відвідує щодня дитячі центри, гуртки чи репетиторів. Варто все ж таки врахувати смаки, інтереси та здібності своєї дитини і не нав’язувати їй зайвого. Краще лишити час для вільного спілкування з однолітками та активних ігор.

Надмірна суворість

  Авторитет дорослих іноді занадто тисне на дітей та не дає їм можливості робити власні, нехай і помилкові рішення. Беззаперечне виконання ваших вимог може призвести до того, що поведінка вашої доньки чи сина вдома і у дитячому садку чи початковій школі будуть дзеркально протилежними. Залишайте дитині право вибору та шанс самотужки усвідомлювати наслідки своїх дій.

Надлишкова розпещеність

  Ще один вияв крайнощів тих, хто надмірно оберігає своє чадо від труднощів та не відмовляє йому у забаганках. Така турбота заважає дитині вчитися поратися із реаліями життя, починаючи з початкової та середньої школи, і робить її безпорадною та егоїстичною у майбутньому. Важливо дитині пояснювати, що не все у світі можна купити, і існують певні обмеження, у тому числі фінансові. Не варто витрачати останні кошти з сімейного бюджету на чергову дорогу іграшку.

Брак часу

  У дорослих набагато більше справ та зобов’язань, ніж у малечі. Але іноді навіть термінові справи варто відкласти, аби приділити увагу дитині. Ігри, казки та виконання домашнього завдання у початковій школі – це той мінімум, який мають виконати люблячі батьки. Адже не задовільнивши цю дитячу потребу, ви ризикуєте тим, що втратите зв'язок, і вашу роль у житті доньки чи сина виконуватиме хтось сторонній.
Усвідомлення – перший крок до виправлення помилок. Не витрачайте часу дарма та зробіть свій вагомий внесок у розвиток дитини вже сьогодні!

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика