+380631477191, +380931274386

UK EN RU

Статті

Розкриваємо таланти малюка: як допомогти дитині знайти себе

  Далеко не всі захоплення та уподобання дітей залежать від методу виховання їх батьків, і від орієнтирів, які ті прививають своєму чаду. Існує також, так звана, генетична схильність до того чи іншого таланту. Тільки експерти можуть пояснити, звідки з’являється музичний дар в дитини, яка тільки що почала розмовляти, або чому, приходячи в дитячий садок, малюк пристрасно розповідає про техніку, якщо його батьки дуже далекі від цього.
  Кожній людині властиві певні схильності, які допоможуть йому в досягненні поставлених в майбутньому цілей. І якщо дитина зуміє вчасно зрозуміти, чим саме їй судилося займатися, і буде використовувати для цього свої схильності й уміння, то можна вважати, що їй дуже пощастило. Досить часто здібності проявляються у малюка в досить ранньому віці, і тоді дуже важливо не збити його з природнього шляху, а допомогти йти по ньому. Це завдання, в першу чергу, стосується батьків, і вже потім – приватного дитячого садка, вихователів та вчителів, які тільки допомагають підтримувати взятий курс.
Чи має бути призначення в житті вже в ранньому віці?
  Як зрозуміти, яка мета у дитини? Все дуже просто – потрібно дивитися на її пристрасті. Якщо вона тягнеться до якогось заняття, і, почавши його, захоплюється, не помічаючи нічого навколо, значить це справа дійсно їй до душі. Наш дитячий садок на Осокорках – це інструмент, завдяки якому вам вдасться почути дитину вухами кваліфікованих педагогів. Справа буде не тільки добре виходити у дитини, але і принесе їй справжнє задоволення від процесу, незрівняне з тим, що могли б нав’язати батьки. Адже досить багато випадків, коли за рахунок дитини мама чи тато самостверджуються, проектуючи на дитину свої нездійснені мрії.
  У кожного з нас два варіанти: якщо батькам не подобається, наприклад, що їх дитина почала малювати, вони можуть переконати її не займатися цим, або прислухатись та записати на секцію футболу або відвести в англомовний дитячий садок , відчуваючи здатність до лінгво-сфери. Поки малюк ще психологічно від вас залежить, ви можете так чи інакше впливати на нього. Це нелегко, на таке «перенастроювання» піде дуже багато сил, а результату може не бути зовсім. Як тільки дитина зможе самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність, вона одразу почне займатися тим, що дійсно цікаво. Але велика вірогідність, що це повернення буде дуже болісним і не принесе очікуваного результату.
Потрібно слухати
Уявіть, що маленька донька захопилася вишиванням, підтримаєте? А що робити, якщо вона захотіла бути слюсарем чи так полюбила англомовний дитячий садок в Києві, що вже в 5-6 років мріє стати дипломатом чи педагогом?
В практиці SPROUT нечасто зустрічаються діти, у яких здібності до певної сфери проявилися в ранньому дитинстві. Зазвичай, таланти малюка в віці о 6-ти років досить розмиті, і він сам не може до кінця визначитися, чим же насправді хоче займатися. Більша частина дітей постійно перебувають у роздумах, і часто змінюють свої інтереси і захоплення. Батькам не залишається нічого іншого, як тільки змиритися і дозволити дитині шукати себе.
Дитина не цікавиться нічим і не проявляє себе ні у яких сферах: що робити?
Педколектив приватного дитячого садка досить часто стикається з подібними питаннями від батьків. Якщо ви помічаєте, що дитина не шукає цікавих занять, то, в першу чергу, винні в цьому ви самі. Саме батьки, швидше за все, розповіли дитині, що він повинен любити, чим повинен займатися, і що для нього буде добре.
В дошкільному віці, коли дитина відвідує дитячий садок на Осокорках чи в іншому районі столиці, батьки є для дитини великим авторитетом. Якщо вони вже пояснили йому, що правильно, а що – ні, то для малюка немає сенсу витрачати сили на пошук нових захоплень, які можуть йому сподобатись. Дорослі вже все вирішили, і дитині залишається тільки не розуміти, чому те, що його батьки вважають правильним, йому не подобається. Але давайте виправимо це погляд на речі і перестанемо виховувати загнаного і невпевненого в собі дитину? У ваших силах допомогти їй стати навіть більш успішним і щасливим, ніж ви!

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Филия
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика