+380631477191, +380931274386

UK EN RU

Статті

В 3 вже пізно?

  У таких випадках ми, передусім, завжди спираємося на дані і висновки фахівців, а потім звертаємося і до нашої практики. Ось, приміром, недавні дослідження доводять той факт, що кращим часом для вивчення дитиною другої мови є його перші 2-3 роки життя. Чому?
Вчені стверджують, що саме в цей час у малюка закладаються основи мислення та інші його характеристики. Тому це зовсім не буде для нього складністю, але стане частиною його природної здатності вчити другу мову так само легко, як і рідну. Це у нас, у дорослих, вже існують усталені внутрішні бар'єри та рамки, що перешкоджають нам легко і без сором'язливості вимовляти іноземні слова та пропозиції. Ми червоніємо, говоримо, що все розуміємо, а ось казати - не можемо. Дітям у їхньому віці ще не відомо, що таке мовний бар'єр і як вони виглядають з боку, вимовляючи незнайомі слова. Їх навіть підбиває розчулення дорослих їхнім старанням.

англійська дітям

Йдемо далі. Дослідники також відзначають, що 50% здатності дитини до навчання припадає саме на перші роки життя, а до 8 років − вже 30%. Зі спостережень нашої, трохи менше ніж 10-тирічної практики навчання дітей в англомовному середовищі, ми можемо з упевненістю сказати, що діти віком 2-3-х років найшвидше адаптуються до іноземної мови. Уже через два тижні ці малюки вільно розуміють, коли вчитель звертається до них англійською мовою.
Інша справа, коли дитині вже 4-6 років. Для адаптації до іноземної мови їй необхідно набагато більше часу. Діти цієї вікової категорії вже соромляться намагатися говорити і робити помилки. Їх потрібно постійно мотивувати, підбадьорювати долати збентеження. Тому програми раннього навчання дітей 2-3-річного віку стимулюють їхній ранній розвиток.
З іншого боку, це зовсім не означає, що 50-80% свого інтелекту діти формують саме в своєму ранньому віці. Це говорить про те, що в перші роки свого життя в головному мозку дітей формуються основні напрямки для освіти, а в результаті навчання іншій мові збільшується обсяг мозкових утворень. Дитячий мозок більш пластичний, що означає його гнучкість до змін і навчання.
Як приклад успішного навчання кільком іноземним мовам дітей у 3-х або 4-х річному віці, можна привести дитячі сади для іммігрантів в Швеції. Варто зауважити, що саме в Швеції найвищий рівень грамотності в світі. Використовуючи певну методику вивчення, досить велика кількість людей в Швеції говорить на декількох мовах, при цьому вивчають їх досить швидко.

дитячий центр Спроут

Батьки, які усвідомили важливість і необхідність раннього навчання малюка іноземної мові, розуміють, що це − вигідна інвестиція в майбутнє їхньої дитини. Наприклад, згідно з даними одного з українських сайтів пошуку роботи, здобувачі, які володіють іноземною мовою, мають в середньому на 30% більше шансів отримати бажану вакансію. Це свідчить про те, що в майбутньому ваш син або дочка вже будуть мати більше шансів, в порівнянні з іншими, бути успішними в професійному та особистому житті.
Як же ви можете допомогти своїй дитині опанувати іноземну мову, наприклад, англійську? Відповідь дуже проста - занурте її повністю в англомовне середовище. При цьому вам зовсім не обов'язково виїжджати з країни, тому що ми вже подбали про це, відкривши англомовний сад в Києві. Тут діти віком від 2-х до 6 років з 09:00 до 17:00 знаходяться повністю в англомовному середовищі з носіями мови. Англійська з дітьми вивчається через пісеньки, лічилки і різні ігрові види діяльності. Діти цілком залучені до навчального процесу тому, що їм весело, легко і це приносить задоволення. І при такому підході вже через невеликий період часу ви зможете спостерігати за прогресом вашої дитини в навчанні англійської мови.
УВАГА! Для наших потенційних клієнтів зараз діє акція. Встигніть зареєструвати вашу дитину в англомовний сад Sprout до кінця липня і отримайте знижку у 10000 грн. Кількість місць обмежена.

Пошук

Получить консультацию
Имя *
введите имя
Телефон *
введите номер телефона
Филия
Интересующий вопрос

Ми навчаємо дітей вільному володінню англійською мовою, нетрадиційному мисленню, та багатьом іншим навичкам.

Яндекс.Метрика