м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 24-а (вул. Героїв Сталінграда, 24-а)
Набір до садочка та школи триває протягом року Дізнатись більше
UA

Про нас

Sprout — це англомовний ліцензований дитячий садок де total English та початкова і середня школа з білінгвальною програмою.

Щоденне занурення в англомовне середовище протягом 8 годин під час робочого тижня (5 робочих днів). Ми говоримо англійською цілий день!

У цьому наша головна перевага серед інших садочків, шкіл та дитячих центрів, у яких англійська викладається виключно уроками або заняттями тривалістю 45 хвилин на день.

about-1 about-2 about-3 about-4

Наша місія та візія

Наша Місія надати дітям можливість отримати підготовку за національним і міжнародним стандартам одночасно на такому високому рівні, щоб вони могли будувати свій життєвий шлях без кордонів і обмежень.

Наша Візія зробить доступною підготовку за національними та міжнародними стандартами одночасно доступною для кожної дитини, завдяки індивідуальній роботі, хорошим вчителям та постійному вдосконаленню навчання.

Ми кращі

Наші цінності

Міжнародне співробітництво

Міжнародне ком'юніті інших шкіл, у яких застосовується такий самий сумісний підхід з національної і міжнародною програмами.

Постійне вдосконалення

Постійний розвиток, підвищення кваліфікації вчителів та регулярний перегляд наших програм та учбових планів гарантують, що учні отримують найкращу освіту. Ми постійно вдосконалюємо нашу концепцію, використовуючи, як результати власних спостережень, так і наших колег.

Гуманна педагогіка

Як би геніально не була складена програма, її ефективність залежить виключно від вчителя - від його манери викладання і відношення до дітей. Адже вчитель - це душа і даровувач світла, котрий своєю вірою надихає дитину.

Індивідуальна увага дитині

Практика показує, що найкращих результатів дитина сягає, коли йде у своєму власному темпі. Робота у малих групах - наша перевага, яка дозволяє об'єднати потреби дитини у соціалізації та індивідуалізації одночасно. Робота у малих групах чергується з роботою один на один з дитиною.

Міжкультурний зосередок

Міжнародна спрямованість - це значно більше, ніж просто вивчення іноземної мови. Наші вчителі також є носіями різних культур, які навчаються, тому срийняття мови і традицій виходить за межі академічної необхідності, а стає частиною живого процесу.

Дуальний підхід у освіті

На канікулах у наших таборах діти закріплюють отримані знання у житті.

Гармонійний розвиток

Для нас важливий збалансований розвиток усіх аспектів життя, тому ми організовуємо програми, які сприяють розвитку цих сфер.

Щоб зрозуміти, що стоїть за всіма цими словами, давайте заглянемо "під капот":

Години англійської у Sprout school на тиждень:

40 годин в садку англомовний осередок з навчанням.

34 години англійської у школі, з яких 16 спеціалізованих учбових годин міжнародної програми і 18 - супровід протягом дня.

  • Дитина відразу входить у оточення дітей, які говорять англійською мовою;

  • Провідні методики та програми безболісного навчання читанню від британських експертів;

  • Носії мови у освітньому процесі;

  • Сумісна програма навчання (українська НУШ + Oxford International Curriculum);

  • Сертифікована програма (кураторство від британських викладачів департаменту Oxford International Curriculum)

  • Індивідуальна увага та допомога від вчителів у невеликих класах - забезпечує якість освіти.

  • Підготовчі курси до школи з англомовною програмою для дітей;

Наші учні досягають

achievement-1

Вільно володіють розмовною англійською мовою в дошкільному віці.

achievement-2

Читають англійською з 4х років. Вміють писати невеличкі есе вже з 6 років.

achievement-3

Дивляться зарубіжні фільми, мультфільми та програми в оригіналі.

achievement-4

Складють іспити Cambridge Assessment English, а також продовжують освіту за кордоном.

icon-review

Був вражений вашими результатами! Українські дітки із садочку Sprout досягають успіхів у вивченні фонексів та вже з 4х років починають читати.

Sprout єдиний в Україні, хто так успішно використовує цей метод навчання та заохочення до читання та письма у дітей в такому ранньому віці. Це суттєво розвиває та покращує рівень англійської

review-teacher
Кріс Джолі
керуючий директор, власник Jolly Learning LTD

міжнародна навчальна програма

Навчаємо міжнародній програмі Oxford International Curriculum

Sprout отримав сертифікат від Oxford International Curriculum для раннього розвитку, початкової та середньої школи для впровадження та реалізації цієї нової міжнародної програми.

Ми підтримуємо місію Oxford University Press, як складової частини University of Oxford, в напрямку вдосконалення навчання та викладання у всьому світі.

Міжнародна програма включає 6 предметів:

Maths

5 lessons per week

English as a Second Language

5 lessons per week

Science

2 lessons per week

Computing

1 lesson per week

Wellbeing

1 lesson per week

Global Skills Projects

1 lesson per week

Відповімо на усі ваші запитання!

ми вдосконалюємось для ваших діток кожен день

Відгуки задоволених батьків

Влітку, випадково, побачили дитячий садок Sprout (на Оболоні). З початку вересня донька почала його відвідувати. Домовилися, що спробуємо походити 2 тижні, а потім приймемо остаточне рішення. Адаптивний період пройшов дуже добре і ми залишилися в садочку. Дуже задоволені! Донька з гарним настроєм іде до садочка зранку та повертається щасливою. В садочку створена тепла дружня, я б сказала – сімейна атмосфера, за що подяка вихователям та всім працівникам! Група невелика (5 малюків), тому є можливість приділяти достатньо уваги кожній дитині. Діти малюють, ліплять, роблять різні вироби, співають, танцюють, а також навчаються. Важливо, що викладачі індивідуально підходять до кожної дитини та не примушують щось зробити, а зацікавлюють. З дітьми постійно спілкуються англійською мовою, тому процес її вивчення рухається швидко. За 4 місяці донька вивчила букви, почала читати, співати пісеньки англійською. ЇЇ словниковий запас щоденно поповнюється. Розвиваючі ігри на свіжому повітрі (при сприятливій погоді), незабутні свята: дні народження, Різдво, кулінарні смаколики (піца, штрудель з яблуками), які пекли діти, спілкування з друзями…. – це все про наш садочок. Існує постійний контакт з батьками: щомісяця вихователь в індивідуальній бесіді розповідає про здобутки дитини та на які моменти потрібно звернути увагу батькам, а також оперативно інформують про меню, стан зі світлом в приміщенні садочка тощо. Дякую Sprout! Рекомендую!

Тетяна Неділько

м. Київ

Ми у Франції. Тут англійською майже не розуміють. Ніка пішла до французької школи і ходить туди крізь сльози – нічого не розуміє. Ми знайшли їй тут англійську школу і її до цієї школи зарахували. Тепер я спокійна, що дитина зможе розуміти і спілкуватися. Завдяки англійській, завдяки Спрауту. Тому англійська школа тут для нас – не лише внесок в майбутнє дітей, а вже реальність, в якій вони можуть почувати себе комфортно і не формувати комплекси у 5-річному віці. Ще раз оцінила, яких знань діти набули в такому ранньому віці. Французька система освіти дуже відстає від української, до речі. Вероніка в школі спілкується з вчителькою виключно англійською. Це допомагає їй розуміти завдання та уроки. І почуватися більш вільно у франкомовному середовищі. На жаль, у Франції англійська дуже слабка. Тому я розумію, що вона буде все більше відставати у вивченні мови. Проте вона вже має досить міцний фундамент. Завдяки Спрауту. Дякую вам всім дуже. Від дітей і від себе особисто. Вони насправді дуже сумують за Спраутом. Спраут звучить в них обох щоразу, коли ми згадуємо про дім, про Київ. За любов до дітей і відчуття безпеки щодо них - окреме безмежно дякую ❤️ Всім великий привіт від нас! Сподіваємося на скору зустріч в Києві 🙏

Тетяна Бортник

м. Київ

Добрий день! Моєму сину, Максу, 9 років і зараз ми переходимо у 4 клас. Познайомилися зі Sprout в 7 років, спочатку відвідували summer camp, а потім продовжили навчання в школі в першому класі. Під час вибору школи, пріоритетними для нас були безпека та емоційний комфорт для сина, а також сучасні методики навчання та сучасні педагоги. Все це ми знайшли в Sprout 🌱, але також безумовною конкурентною перевагою закладу є забезпечення англомовного середовища, що підтримується носіями мови. І на нашому досвіді можу сказати, що наразі Макс розуміє і може спілкуватися мовою на достатньо високому рівні (це відповідає рівню результату навчання зі шкільного свідоцтва 😉). Протягом навчання є також неформальне життя школи, коли влаштовуються тематичні майстер-класи або святкування прийдешніх свят. Син із задоволенням ходить до школи (зараз у літній табір) і очікує закінчення вихідних, щоб повернутися до друзів та улюблених занять 🙂. Персонал школи доброзичливий, турботливий. Дуже вдячна адміністратору школи, міс Ксенії, за турботу та підтримку. Індивідуальний підхід до дитини з урахуванням іі потреб. Також імпонує культура відкритого спілкування директор-викладач-батьки, де можна узгодити очікування та надати відкритий зворотній зв’язок щодо результатів; проговорити те, що турбує. Зараз моя донька, Ніна (4 роки), також приєдналася до summer camp. На питання, що тобі запам’яталося більше за все за день, вона відповідає “засипати під lullaby”. А ще дуже любить робити “baa-baa-black sheep” та “cookies”. Маю надію, що далі буде ще цікавіше. Бажаю всім вдалого вибору!

Liudmila Skidan

м. Київ

Хочется искренне поблагодарить потрясающую команду воспитателей и учителей от Бога Sprout School во главе с Andrew Blyth и Olia Blyth за то тепло, доброту и заботу, которыми вы окутываете наших малышей!🥰🥰🥰 Спасибо вам огромное, за веру, любовь, нежность, за вашу открытость и легкость, за развитие каждого ребенка и индивидуальный подход! 🔥🔥🔥 Ценим вас! Благодарим! Благословляем!

Наталія Плис

м. Київ

Найкраще місце для вивчення англійської мови з перших років життя. Діти спілкуються з носіями мови, та навчаються водночас українською та англійською. Доброзичливий та індивідуальний підхід до кожної дитини створюють дружню атмосферу. Талановиті та енергійні адміністратори та вчителі намагаються почути кожне побажання батьків щодо вдосконалення навчання та побуту. Так тримати!

Ірина Тихонова

м. Київ

Заклад дуже сподобався з перших хвилин перебування. Найменші деталі інтер'єру говорять про те, що все зроблено не лише зі смаком, а з любов'ю до дітей. Компетентне і віддане своїй справі керівництво, професійні педагоги, англомовне середовище. Індивідуальний підхід, можна проговорити і вирішити будь-яке питання стосовно виховання і розвитку дитини. Заклад має ліцензію.

Ірина Ткаченко

м. Київ

Донька відвідує Оболонську філію з віку 1 рік і 10 місяців (зараз їй 4,3 роки). Коли пішли в сад, вона до ладу не вміла розмовляти, але через досить нетривалий час вихователі і дітки «розговорили», причому перші, по суті, зв'язні фрази були нею сказані англійською мовою! ???? Справа в тому, що в цьому саду протягом усього дня створюється ...

review-1

Alessandro Starzev

м. Київ

Рекомендую! Подобається атмосфера та ставлення до дітей, професійні педагоги, відмінний рівень англійської з раннього віку!

review-2

Олена Коваленко

м. Київ

Я тащуся від простору, який пропонує дітям школа Sprout: закрите подвір‘я для двох- трьох- годинних прогулянок, триповерховий будинок із кухнею і просторою залою для спорту та ігор, затишні класні кімнати для невеликих груп дітей. Завдяки цьому і з форматом актівітіс вдається експериментувати!

review3

Александра Савченко

м. Київ

Я думаю, що створити школу, в якій дитина вільна, безумовно прийнята і не обмежена у творчості, не легко і навіть дуже важко. Але коли бачиш реально щасливих дітей, які прагнуть йти до школи і не дуже радіють канікул, розумієш, що всі зусилля не марні, що варто платити ціну і що треба йти далі.

review-4

Наталі Істоміна

м. Київ

arrow
arrow

вклад в майбутнє вашої дитини

Де ми знаходимося

вул. Володимира Івасюка, 24-а (Героїв Сталінграда, 24-а)
Київ, 02000

з пн по пт
з 08:30 до 19:00

Ми чекаємо на вашу дитину!

+38 (073) 440 50 60