м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 24-а
Набір у літній табір уже триває, встигніть Дізнатись більше
UA

Про нас

Sprout — це англомовний ліцензований дитячий садок де total English та початкова і середня школа з білінгвальною програмою.

Щоденне занурення в англомовне середовище протягом 8 годин під час робочого тижня (5 робочих днів). Ми говоримо англійською цілий день!

У цьому наша головна перевага серед інших садочків, шкіл та дитячих центрів, у яких англійська викладається виключно уроками або заняттями тривалістю 45 хвилин на день.

about-1 about-2 about-3 about-4

Наша місія та візія

Наша Місія надати дітям можливість отримати підготовку за національним і міжнародним стандартам одночасно на такому високому рівні, щоб вони могли будувати свій життєвий шлях без кордонів і обмежень.

Наша Візія зробить доступною підготовку за національними та міжнародними стандартами одночасно доступною для кожної дитини, завдяки індивідуальній роботі, хорошим вчителям та постійному вдосконаленню навчання.

Ми кращі

Наші цінності

Міжнародне співробітництво

Міжнародне ком'юніті інших шкіл, у яких застосовується такий самий сумісний підхід з національної і міжнародною програмами.

Постійне вдосконалення

Постійний розвиток, підвищення кваліфікації вчителів та регулярний перегляд наших програм та учбових планів гарантують, що учні отримують найкращу освіту. Ми постійно вдосконалюємо нашу концепцію, використовуючи, як результати власних спостережень, так і наших колег.

Гуманна педагогіка

Як би геніально не була складена програма, її ефективність залежить виключно від вчителя - від його манери викладання і відношення до дітей. Адже вчитель - це душа і даровувач світла, котрий своєю вірою надихає дитину.

Індивідуальна увага дитині

Практика показує, що найкращих результатів дитина сягає, коли йде у своєму власному темпі. Робота у малих групах - наша перевага, яка дозволяє об'єднати потреби дитини у соціалізації та індивідуалізації одночасно. Робота у малих групах чергується з роботою один на один з дитиною.

Міжкультурний зосередок

Міжнародна спрямованість - це значно більше, ніж просто вивчення іноземної мови. Наші вчителі також є носіями різних культур, які навчаються, тому срийняття мови і традицій виходить за межі академічної необхідності, а стає частиною живого процесу.

Дуальний підхід у освіті

На канікулах у наших таборах діти закріплюють отримані знання у житті.

Гармонійний розвиток

Для нас важливий збалансований розвиток усіх аспектів життя, тому ми організовуємо програми, які сприяють розвитку цих сфер.

Щоб зрозуміти, що стоїть за всіма цими словами, давайте заглянемо "під капот":

Години англійської у Sprout school на тиждень:

40 годин в садку англомовний осередок з навчанням.

34 години англійської у школі, з яких 16 спеціалізованих учбових годин міжнародної програми і 18 - супровід протягом дня.

  • Дитина відразу входить у оточення дітей, які говорять англійською мовою;

  • Провідні методики та програми безболісного навчання читанню від британських експертів;

  • Носії мови у освітньому процесі;

  • Сумісна програма навчання (українська НУШ + Oxford International Curriculum);

  • Сертифікована програма (кураторство від британських викладачів департаменту Oxford International Curriculum)

  • Індивідуальна увага та допомога від вчителів у невеликих класах - забезпечує якість освіти.

  • Підготовчі курси до школи з англомовною програмою для дітей;

Наші учні досягають

achievement-1

Вільно володіють розмовною англійською мовою в дошкільному віці.

achievement-2

Читають англійською з 4х років. Вміють писати невеличкі есе вже з 6 років.

achievement-3

Дивляться зарубіжні фільми, мультфільми та програми в оригіналі.

achievement-4

Складють іспити Cambridge Assessment English, а також продовжують освіту за кордоном.

icon-review

Був вражений вашими результатами! Українські дітки із садочку Sprout досягають успіхів у вивченні фонексів та вже з 4х років починають читати.

Sprout єдиний в Україні, хто так успішно використовує цей метод навчання та заохочення до читання та письма у дітей в такому ранньому віці. Це суттєво розвиває та покращує рівень англійської

review-teacher
Кріс Джолі
керуючий директор, власник Jolly Learning LTD

міжнародна навчальна програма

Навчаємо міжнародній програмі Oxford International Curriculum

Sprout отримав сертифікат від Oxford International Curriculum для раннього розвитку, початкової та середньої школи для впровадження та реалізації цієї нової міжнародної програми.

Ми підтримуємо місію Oxford University Press, як складової частини University of Oxford, в напрямку вдосконалення навчання та викладання у всьому світі.

Міжнародна програма включає 6 предметів:

Maths

5 lessons per week

English as a Second Language

5 lessons per week

Science

2 lessons per week

Computing

1 lesson per week

Wellbeing

1 lesson per week

Global Skills Projects

1 lesson per week

Відповімо на усі ваші запитання!

ми вдосконалюємось для ваших діток кожен день

Відгуки задоволених батьків

Донька відвідує Оболонську філію з віку 1 рік і 10 місяців (зараз їй 4,3 роки). Коли пішли в сад, вона до ладу не вміла розмовляти, але через досить нетривалий час вихователі і дітки «розговорили», причому перші, по суті, зв'язні фрази були нею сказані англійською мовою! ???? Справа в тому, що в цьому саду протягом усього дня створюється ...

review-1

Alessandro Starzev

м. Київ

Рекомендую! Подобається атмосфера та ставлення до дітей, професійні педагоги, відмінний рівень англійської з раннього віку!

review-2

Олена Коваленко

м. Київ

Я тащуся від простору, який пропонує дітям школа Sprout: закрите подвір‘я для двох- трьох- годинних прогулянок, триповерховий будинок із кухнею і просторою залою для спорту та ігор, затишні класні кімнати для невеликих груп дітей. Завдяки цьому і з форматом актівітіс вдається експериментувати!

review3

Александра Савченко

м. Київ

Я думаю, що створити школу, в якій дитина вільна, безумовно прийнята і не обмежена у творчості, не легко і навіть дуже важко. Але коли бачиш реально щасливих дітей, які прагнуть йти до школи і не дуже радіють канікул, розумієш, що всі зусилля не марні, що варто платити ціну і що треба йти далі.

review-4

Наталі Істоміна

м. Київ

arrow
arrow

вклад в майбутнє вашої дитини

Де ми знаходимося

вул. Героїв Сталінграда, 24-а,
Київ, 02000

з пн по пт
з 08:30 до 19:00

Ми чекаємо на вашу дитину!

+38 (073) 440 50 60