м. Київ, вул. Героїв Сталінграда 24-а
Набір у літній табір уже триває, встигніть Дізнатись більше
UA
14/11

Чому знання англійської вкрай важливе у сучасному світі?

Тож яким чином англійська підвищує конкурентоспроможність у багатьох сферах життя людини і чому мову варто вчити з дитинства? Давайте розглянемо детальніше.

14/11

У світі існує такий рейтинг, який аналізує рівень володіння англійською мовою у країнах світу. Він називається EF EPI. Аналізуючи показники знання цієї мови, рейтинг наголошує, що прогрес в роботі, наукових дослідженнях, економіці дуже зростає з урахуванням рівня володіння англійської мови.

Рівень освіти

Говорячи про освіту, зазвичай вищі показники володіння англійською означають вищі показники того, що в країні розвивається наука, фахівці конкурентоспроможні й талановиті. У цих країнах розвиваються технології, вчені та науковці створюють унікальні проєкти для жителів всього світу. Але чому на високий показник рівня освіти та інновацій впливає саме рівень володіння англійською? Це відбувається через те, що фахівці і вчені зі знанням English мають можливість спілкуватися з експертами з інших країн, здобувати нові ідеї та натхнення, вислуховувати різні думки. Вони легко читають іноземну літературу, знайомлячись з позицією інших вчених. Світ відкритий перед такими людьми – і вони творять для світу.

Робота

Дуже часто кар’єрний ріст і заробітна плата пов’язані саме з рівнем володіння англійською мовою. Адже професіонал, який знає англійську, може бути корисний своїй компанії набагато більше, ніж ті, котрі цих знань не мають. До того ж, зі знанням англійської мови, ви легко можете знайти дистанційну роботу і працювати віддалено на міжнародні організації, отримуючи відповідну зарплату. На сьогоднішній день високі знання англійської мови демонструють фахівці, які працюють у сфері IT, маркетингу, юриспруденції, фінансів. Тож для щасливого майбутнього, варто попіклуватися про знання англійської змалку. 

Міжнародна співпраця

Знаючи англійську мову, жителі різних міст і країн можуть активно взаємодіяти з людьми інших національностей і культур. Це збагачує досвід унікальними знаннями та емоціями.

Рейтинг EF EPI зазначає, що щороку рівень володіння англійською у всьому світі підвищується, адже англійська мова – двигун прогресу. Все більше інновацій, співпраці та інвестицій завдяки знанням англійської. Люди мають безперешкодну можливість спілкуватися між собою, вкладати гроші в міжнародний бізнес, забезпечувати інших людей робочими місцями. І всього цього набагато легше досягти, якщо почати вивчати англійську з дитячого садка і зробити її своєю другою мовою.

Також вивченню англійської дуже активно сприяє світова технологізація. З’являється більше можливостей для дистанційного навчання: месенджери, соціальні мережі, відеоролики на YouTube, безкоштовні додатки для смартфона. Усе це дозволяє людям простіше і легше вивчати англійську, навіть не докладаючи для цього особливих зусиль. А щоб вивчення англійської було цікавим та легким, ми у нашому англомовному дитячому садку та школі Sprout, використовуємо кращу міжнародну програму Oxford International Сurriculum. 

До речі, у людей з високим рівнем володіння англійської мови у майбутньому з’являється більше можливостей для зміни своєї діяльності протягом життя. При цьому такі фахівці будуть корисні завжди і всюди, незважаючи на своє місце проживання. Тут важливо зрозуміти, що світ змінюється і еволюціонує, і якщо ви не знаєте англійської мови, вам буде все важче встигати за цими змінами.

І окрім того, що англійська є найпопулярнішою для вивчення мовою, міжнародні дослідження чітко зазначають зв’язок між рівнем знань англійської мови та такими факторами, як інноваційний клімат, конкурентоспроможність на глобальному ринку праці, рівень соціальної та політичної рівності громадян держави, а також його відкритості до взаємодії із зовнішнім світом. Тому запрошуємо ваших дітей до нашого англомовного садочка та школи Sprout, щоб у майбутньому вони здобули усе чого забажають! Майбутнє ваших дітей – у ваших руках! 

вклад в майбутнє вашої дитини

Де ми знаходимося

вул. Героїв Сталінграда, 24-а,
Київ, 02000

з пн по пт
з 08:30 до 19:00

Ми чекаємо на вашу дитину!

+38 (073) 440 50 60