м. Київ, вул. Володимира Івасюка, 24-а (вул. Героїв Сталінграда, 24-а)
Набір до садочка та школи триває протягом року Дізнатись більше
UA
28/2

Двомовна українсько-англійська початкова та середня школа Sprout

Sprout – це ліцензований англомовний садок та початкова і середня школа з білінгвальною українсько-англійською програмою, де англійська стане другою рідною мовою для вашої дитини.

28/2

Sprout зручно розташувався поблизу Оболонської набережної за адресою вул. Володимира Івасюка, 24-а (Героїв Сталінграда, 24-а) і запрошує нових учнів протягом усього року. Головна вимога, щоб дитина розуміла англійському на базовому рівні. 

Освітня програма садка та школи базується на міжнародних стандартах і включає у себе використання програми Oxford International Curriculum. Однак, найбільша перевага навчального закладу Sprout полягає у тому, що діти вільно володіють англійською мовою, оскільки попередньо майже всі навчались в нашому англомовному садочку. Кожного дня дітям викладають предмети англійською з міжнародної програми. Це дозволяє їм отримати досвід вивчення нової мови в англомовному середовищі і зробити значний крок до того, щоб стати native speaker. 

У нашій школі ми створили таку атмосферу, щоб кожен почував себе на своєму місці та прагнув до пізнання нового через відкритість і талант викладачів. Ми любимо кожну дитину і розуміємо, наскільки вона унікальна. Тож маємо великий оптимізм та творче терпіння, які допомагають кожному учню у самопізнанні та розвиткові власного потенціалу.

Звісно, ми розуміли, що кожен учень матиме свій темп, тому ми створили такі класи, які складаються з невеликої кількості дітей (всього 5-6 учнів), що дозволяє нам звернути увагу на потреби кожної дитини і дати можливість кожній з них розвиватись у своєму власному темпі і при цьому одночасно йти в одному русі з усіма в класі. 

Ми взяли собі за мету виховати розумних, сильних, вільних, креативних та щасливих дітей, які будуть мати позитивний вплив на оточуючий світ. Наша команда здійснила ефективне збалансування розкладу двох програм (НУШ+Oxford International Curriculum) з метою забезпечення якісної освіти дітей та вільного часу на захоплюючі заходи: розвиток творчих здібностей в образотворчому мистецтві, гра на музичних інструментах, вивчення трудових навичок та участь у кулінарних майстер-класах. Крім цього, діти за бажанням вивчають другу іноземну мову та мають заняття з computing англійською мовою.

Якщо вас зацікавила двомовна школа Sprout, то ми пропонуємо вам навчання в наступному році у 1-6 класах, де ваша дитина буде навчатися як за міжнародними, так і за українськими стандартами.

Окрім цього, Oxford International Curriculum створює основи для підготовки кожного студента до академічних успіхів у міжнародних стандартах GCSE AS та A-levels, включаючи іспити Oxford AQA. Тобто продовжити освіту за кордоном більше не складатиме проблеми.

Якщо ви бажаєте долучитись до Sprout, то набір до дитячого садка, 1-4 класу та 5-6 класів триває протягом року. 

При вступі ми проводимо тестування:

🔶 1-4 клас: англійська мова.

🔶 5-6 клас: англійська, українська мова, математика.

Завжди будемо раді з вами познайомитися та провести екскурсію нашою школою. Екскурсія планується за попередньою домовленістю з нашим адміністратором за номером телефону +38 (073) 440 50 60.

До зустрічі у Sprout! 

вклад в майбутнє вашої дитини

Де ми знаходимося

вул. Володимира Івасюка, 24-а (Героїв Сталінграда, 24-а)
Київ, 02000

з пн по пт
з 08:30 до 19:00

Ми чекаємо на вашу дитину!

+38 (073) 440 50 60